رویکرد آموزش حضوری و آنلاین موسسه

به نام ایزد یکتا

پارسی را پاس می داریم

موسسه مُلک سخن با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت  ۳۱۲۴  اولین مجموعه تخصصی در زمینه تدریس اصول «فن بیان، آیین سخنوری، گویندگی و مهارت ارتباطی» است.

این موسسه با مدیریت  دکتر مریم ملک پور اداره می شود که از مدرسان خبره و علمی کشور در این رشته و از گویندگان باسابقه، نام آور و صاحب سبک در گویندگی خبر رسانه ملی و ارزیابی این رشته است.

به درخواست مخاطبان محترم از سراسر کشور و فارسی زبانان خارج کشور و با بهره مندی از ابزارهای نوین رسانه ای، اولین سیستم جامع آموزش آنلاین فن بیان برنامه ریزی شده است تا از این طریق در خدمت علاقه مندان باشیم.

در حال حاضر این شیوه آموزش نمونه مشابه ندارد و همه سرفصلها و برنامه های آموزشی به همت استاد محترم خانم  ملک پور طراحی شده است. لذا همه متقاضیان اعم از فعال یا مبتدی باید دوره ها را از ابتدا و پیوسته دنبال کنند.

دوره ها در دو بخش حضوری و آنلاین تشکل می شود.

 

دوره های حضوری

امکان برگزاری دوره ها در همه استانهای کشور میسر است ولی بخش اعظم دوره های حضوری در استان اصفهان برگزار می شود که نحوه برگزاری به شرح ذیل می باشد. و در شرایط خاص برای سایر استانها قابل تغییر است.

 مباحث در ۳ دوره مقدماتی، تکمیلی و تخصصی و به هم مرتبط و پیوسته تدریس می شود. و هر کدام پیش نیاز دیگریست.

هر دوره شامل ۱۰ جلسه آموزشی و ۲۰ ساعت است.

هر دو جلسه در یک هفته پشت سر هم و نیم ساعت استراحت بین کلاس، جمعا حدود ۴ ساعت می باشد.

 هر دوره ۵ هفته به پایان می رسد.

 دروس، تلفیقی از تئوری و کار عملی است.

 محل کلاسها در سالن های طرف قرارداد موسسه در دانشگاهها و یا سایر سالن های معتبر شهر برگزار می شود.

 اکثر کلاسها در بعدازظهر و گاه جمعه تشکیل می شود.‌

 در پایان دوره، گواهینامه همراه با تعیین سطح اعطا می شود.‌

 ثبت نام از طریق سایت موسسه امکان پذیر است که در انتها برای انتقال وجه به درگاه الکترونیک متصل می باشد.‌

متقاضیان کلاسهای حضوری به دو صورت فردی و گروهی هستند.

متقاضیان گروهی بیشتر سازمانها و یا افراد به سرپرستی یک مدیر اجرایی اند که کلاس آنان در اولین زمان ممکن پس از ثبت نام نهایی تشکیل، و ۱۰% شهریه هم به آنان هدیه تقدیم می شود.

مدیر اجرایی تشکیل دهنده گروه نیز می تواند ۲ دوره رایگان آموزش ببیند و یا اگر پیشتر دوره های خود موسسه را گذرانده باشد وجه ۲ ثبت نام را بصورت نقدی دریافت کند.

لازم به ذکر اینکه الویت مدیریت اجرایی با هنرجویان دوره دیده موسسه می باشد و تعداد حداقل تشکیل گروه ۳۰ نفر است.

متقاضیان فردی در سایت، ثبت نام نهایی را انجام می دهند و کد رهگیری دریافت می کنند و پس از آن  در لیست نوبت کلاس قرار می گیرند تا بر اساس زمان ثبت نام  و نفرات، کلاس بندی شوند. که در زمانهای پرمخاطب ممکن است این زمان چند ماه به طول بینجامد.

برگزاری دوره های «ویژه» از دیگر موارد ثبت نام فردی می باشد که صرفا از طریق صفحات رسمی استاد مربوط،  خانم  ملک پور در مجازستان اعلام می شود و بلافاصله پس از اعلام، ثبت نام از طریق سایت انجام شده و چند روز  پس از تکمیل ظرفیت تشکیل می شود. معیار انتخاب در این نوع ثبت نام سرعت متقاضیان در ثبت مشخصات سجلی در سایت و واریز وجه شهریه از طریق درگاه الکترونیک موجود در صفحه می باشد.

 

دوره های آنلاین

برگزاری دوره های آنلاین «فن بیان، آیین سخنوری، گویندگی و مهارت ارتباطی» در داخل و خارج از کشور نمونه مشابه ندارد.

موسسه مُلک سخن افتخار دارد با برنامه ریزی دقیق و کارشناسانه به مدیریت خانم دکتر ملک پور مدیر مسئول و از اساتید و مدرسان با تجربه و علمی این رشته و کارشناسان همراه، نیازهای متقاضیان آنلاین را لحاظ کرده و با استفاده از بهترین و ممکن ترین امکانات آنلاین و دوسویه پاسخگوی نیاز آموزشی هنرجویان محترم هستیم.

اساتید و هنرجویان محترم مستحضرید که برگزاری آموزش آنلاین نسبت به دوره های حضوری به مراتب سخت تر و حساس تر است و تیم پشتیبانی بیشتر و کارآزموده ای را طلب می کند. با این اوصاف تلاش مان بر این بوده و هست که شیوه تدریس و الگوی کلاسهای آنلاین تا حد امکان مشابه دوره های حضوری باشد.

در دوره های آنلاین امکان بهره مندی از دانش و تجربیات سایر اساتید خبره در این رشته نیز میسر است که مدیر مسئول  موسسه تلاش کرده تا از حضور آن بزرگواران در امر آموزش هنرجویان  بهره مند شویم.

ساعت تشکیل کلاسهای آنلاین عموما بعد از انجام فعالیتهای کاری و اداری روزانه و بصورت شبانه(به وقت ایران) برگزار می شود.

استفاده از اپلیکیشن های کمک آموزشی برای تکالیف و تمرین هنرجویان در مجازستان و غیر از کلاس آنلاین هفتگی نیز میسر و ممکن است و مربیان کمک آموزشی در این فضا پاسخگوی عزیزان هستند و استاد محترم هم نظارت افتخاری دارند.

حضور به موقع در کلاس آنلاین از ضروریات است. زیرا دروس بصورت فایل آماده و مجازی نیست و کلاس بصورت دوسویه بین اساتید و هنرجویان برقرار است.

کلیه امکانات صوتی و تصویری و متنی در کلاس آنلاین بین استاد و هنرجو میسر است.

برای ایرنیان و فارسی زبانان خارج از کشور نهایت تلاش و برنامه ریزی جهت همخوانی ساعت برگزاری آموزشی صورت می گیرد.

 

سایت موسسه و آیدی تلگرام پاسخگو

www.molkesokhan.com

telegram.me/molkesokhan_esf

 

صفحات مجازی مدیر مسئول و مدرس ثابت  دروس

telegram.me/malekpourmaryam

http://instagram.com/malekpour_maryam

http://twitter.com/maryammalekpour

http://facebook.com/maryammalekpour

«موسسه فرهنگی مُلک سخن اصفهان»